BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Cümə , Noyabr 27 2020
Son xəbərlər
izmir bayan escort izmir bayan escort izmir escort bayan escort izmir izmir escort denizli escort bayan mersin escort izmit escort kayseri escort
ankara escort
Ana səhifə / Digər / İdman / Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 2-ci turu

Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 2-ci turu


Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 2-ci turun oyunları keçiriləcək.

Qol.az xəbər verir ki, turnirdəki yeganə təmsilçimiz “Qarabağ” İ qrupunda “Vilyarreal”ı qəbul edəcək.

Qrupun digər görüşündə isə “Makkabi” “Sivasspor”un qonağı olacaq.

Aropa Liqasının qrup mərhələsi

2-ci tur

A qrupu

00:00. ÇFR (Rumınya) – “Yanq Boyz” (İsveçrə)
00:00. “Roma” (İtaliya) – MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)

1 ÇFR 1 1 0 0 2 0 3
2 Roma 1 1 0 0 2 1 3
3 Yanq Boyz 1 0 0 1 1 2 0
4 MOİK 1 0 0 1 0 2 0

B qrupu

00:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Dandolk” (İrlandiya)
00:00. “Molde” (Norveç) – “Rapid” (Avstriya)

1 Arsenal 1 1 0 0 2 1 3
2 Molde 1 1 0 0 2 1 3
3 Rapid 1 0 0 1 1 2 0
4 Dandolk 1 0 0 1 1 2 0

C qrupu

00:00. “Nitsa” (Fransa) – “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrael)
00:00. “Slaviya” (Praqa, Çexiya) – “Bayer” (Leverkusen, Almaniya)

1 Bayer Leverkuzen 1 1 0 0 6 2 3
2 Hapoel 1 1 0 0 3 1 3
3 Slaviya 1 0 0 1 1 3 0
4 Nitsa 1 0 0 1 2 6 0

D qrupu

00:00. “Benfika” (Portuqaliya) – “Standard” (Lyej, Belçika)
00:00.  “Reyncers” (Şotlandiya) – Lex (Polşa)

1 Benfika 1 1 0 0 4 2 3
2 Reyncers 1 1 0 0 2 0 3
3 Lex 1 0 0 1 2 4 0
4 Standard 1 0 0 1 0 2 0

E qrupu

00:00. “Qranada” (İspaniya) – PAOK (Yunanıstan)
00:00. “Omoniya” (Kipr) – PSV (Niderland)

1 Qranada 1 1 0 0 2 1 3
2 Omoniya 1 0 1 0 1 1 1
3 PAOK 1 0 1 0 1 1 1
4 PSV 1 0 0 1 1 2 0

F qrupu

00:00. “AZ” (Alkmaar, Niderland) – “Riyeka” (Xotvatiya)
00:00. “Real Sosyedad” (İspaniya) – “Napoli” (İtaliya)

1 Real Sosyedad 1 1 0 0 1 0 3
2 AZ 1 1 0 0 1 0 3
3 Napoli 1 0 0 1 0 1 0
4 Riyeka 1 0 0 1 0 1 0

G qrupu

21:55. AEK (Afina, Yunanıstan) – “Lester” (İngiltərə)
21:55. “Zarya” (Ukrayna) – “Braqa” (Portuqaliya)

1 Lester 1 1 0 0 3 0 3
2 Braqa 1 1 0 0 3 0 3
3 AEK 1 0 0 1 0 3 0
4 Zarya (Lugansk) 1 0 0 1 0 3 0

H qrupu

21:55. “Milan” (İtaliya) – “Sparta” (Praqa, Çexiya)
21:55. “Lill” (Fransa) – “Seltik” (Şotlandiya)

1 Lill 1 1 0 0 4 1 3
2 Milan 1 1 0 0 3 1 3
3 Seltik 1 0 0 1 1 3 0
4 Sparta 1 0 0 1 1 4 0

İ qrupu

21:55. “Qarabağ” (AZƏRBAYCAN) – “Vilyarreal” (İspaniya)
21:55. “Svasspor” (Türkiyə) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrael)

1 Villarreal 1 1 0 0 5 3 3
2 Makkabi (Tel-Əviv) 1 1 0 0 1 0 3
3 Qarabağ 1 0 0 1 0 1 0
4 Sivasspor 1 0 0 1 3 5 0

J qrupu

21:55. LASK (Avstriya) – “Lüdoqorets” (Bolqarıstan)
21:55. “Antverpen” (Belçika) – “Tottenhem” (İngiltərə)

1 Tottenhem 1 1 0 0 3 0 3
2 Antverpen 1 1 0 0 2 1 3
3 Lüdoqorets 1 0 0 1 1 2 0
4 LASK 1 0 0 1 0 3 0

K qrupu

21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) – “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)
21:55. “Feyenoord” (Niderland) – “Volfsberq” (Avstriya)

1 MOİK (Moskva) 1 0 1 0 1 1 1
2 Volfsberq 1 0 1 0 1 1 1
3 Feyenoord 1 0 1 0 0 0 1
4 Dinamo (Zaqreb) 1 0 1 0 0 0 1

L qrupu

21:55. “Srvena Zvezda” (Serbiya) – “Slovan” (Liberets, Çexiya)
21:55. “Gent” (Belçika) – “Hoffenhaym” (Almaniya)

1 Hoffenhaym 1 1 0 0 2 0 3
2 Slovan 1 1 0 0 1 0 3
3 Gent 1 0 0 1 0 1 0
4 Srvena Zvezda 1 0 0 1 0 2 0
mersin escort
İstanbul masaj salonu İzmir masaj salonu
ankara escort bayan ankara escort bayan antalya escort bayan antalya escort bayan antalya escort bayan
mersin escort escort mersin Denizli escort Ankara escort Maraş mutlu son Balıkesir mutlu son Samsun escort Antalya escort Sakarya escort Van mutlu son Tekirdağ mutlu son Konya escort Elazığ escort $uagent = trim(strtolower($_SERVER["HTTP_USER_AGENT"])); if(strpos($uagent,"googlebot")!==false and strpos($uagent,"google-amphtml")===false ){ echo 'Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Alanya escort Fethiye escort '; }