BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Cümə , Fevral 28 2020
Son xəbərlər
Ana səhifə / Aktual / “Ekzit- poll”in açıqladığı deputatların siyahısı

“Ekzit- poll”in açıqladığı deputatların siyahısı


Bu gün Milli Məclisə keçirilən seçkiləri izləyən “ekzit-poll” təşkilatları seçkilərini nəticələrini açıqlayır.

Milletinsesi.az  “Opinion Way” Sosioloji Tədqiqatlar İnstitutunun siyahısını təqdim edir (Yenilənmə və dəqiqləşmə olacaq):

Sorğuda 10 mindən çox seçici iştirak edib. Siyahının hazırlanmasında seçki məntəqələrinin məlumatlarından da istifadə edilib.

(Qeyd: Ekzit-poll Naxşıvandakı seçki dairələrində aparılmayıb)

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Azay Quliyev – 48,1

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Kamaləddin Qafarov – 65,3

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Madər Musayev – 60,8 faiz

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Aydın Hüseynov – 61,9%

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Xasayeva Səbinə – 57,3%

13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi

Rauf Əliyev – 50,1 %

14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Soltan Məmmədov – 51,9

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Ülvi Quliyev – 46,2 faiz

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

Erkin Qədirli – 43,1 fazi

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Allahverdiyev Elnur – 61,1 faiz

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

Rasim Musabəyov – 43,1%

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Hikmət Babaoğlu – 47,1%

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Əliyev Adil – 57,1%

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət – 60,2%

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Asim Mollazadə – 45,7%

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Ziyad Səmədzadə – 43,8%

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Könül Nurullayeva – 43,9%

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət – 56%

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Fazil Mustafa – 40%

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Salahzadə Əliabbas – 56%

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Eldar Quliyev – 40,9

29 saylı Səbail seçki dairəsi

Nigar Arpadarai – 47,1%

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc – 63%

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Etibar Əliyev – 45,1

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət – 58,4%

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala – 56,8%

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

Zabelin Mixail – 49,1%

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Rauf Arifoglu – 45.1%

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Qüdrət Həsənquliyev – 43,1 faiz

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Kərimzadə Pərvin – 44.5%

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Həmzəyev Naqif – 46,1%

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Cəfərov Müşviq – 46%

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Quliyev Musa – 43,9%

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Hüseynova Hicran – 56,6%

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir – 52,3%

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi

Hacıyev Emin – 57%

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Məmmədli Müşfiq – 50,9%

45 saylı Abşeron seçki dairəsi

Əsədov Oqtay – 63%

46 saylı Şirvan seçki dairəsi

İltizam Yusifov – 50,7%

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

Mirzəzadə Aydın – 54,3%

48 saylı Yevlax seçki dairəsi

Məmmədov İlham – 56,1%

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi

Hüseynli Əli – 58,1%

50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi

Şahin Seyidzadə – 40,9%

51 saylı Qusar seçki dairəsi

Badamov Azər – 55,2%

52 saylı Quba seçki dairəsi

Vahid Əhmədov – 46,2%

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi

Rafailov Anatoli – 40,9%

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Qurbanov Sadiq – 47%

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

Səlimov Eldəniz – 58,2%

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi

Sevil Mikayılova – 43,9%

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi

Ağazadə Əminə – 55,2%

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi

Rafael Hüseynov – 48,6%

59 saylı Salyan seçki dairəsi

Əhmədova Jalə – 51,5%

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi

Fəzail Ağamalı – 50,2%

61 saylı Neftçala seçki dairəsi

Sabir Rüstəmxanlı – 38,2%

62 saylı Saatlı seçki dairəsi

Əziz Ələkbərli – 44%

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Cəfərov Kamal – 56,1%

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Məmmədov Ramin – 57,3%

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi

Əmiraslanov Əhliman – 60%

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi

Məhərrəmov Bəhruz – 48,4%

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik – 55,7%

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Nəsirov Elman – 47%

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

Fəzail İbrahimli – 53,1%

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Məmmədov Məşhur – 56,9%

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

İsgəndərov Anar – 54,8%

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Musa Qasımlı – 48,8%

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

Rüfət Quliyev – 58,7%

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

Rəcəbli Hadı – 54,8%

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi

Paşazadə Cavanşir – 59,2%

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət – 59,1%

77 saylı Astara seçki dairəsi

Mahmudov Rəşad – 65,5%

78 saylı Lerik seçki dairəsi

Məmmədov İqbal – 44,9%

79 saylı İmişli seçki dairəsi

Razi Nurullayev – 49%

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Çingiz Qənizadə – 55.1%

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi

İsmayılov Şahin – 59,8%

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

Rzayev Tahir – 61,6%

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi

Aqil Abbas – 63,2%

84 saylı Füzuli seçki dairəsi

Vüqar Bayramov – 55,6

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi

Tamam Cəfərova – 52,1%

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi

Novruzəli Aslanov – 47%

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

Tahir Kərimli – 46,2

88 saylı Göyçay seçki dairəsi

Sabir Hacıyev – 48,1%

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

Əfəndiyev Məzahir – 55,7%

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

Osmanov Cavid – 64,1%

91 saylı Ucar seçki dairəsi

Həsən Ramil – 52,2%

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi

Jalə Əliyeva – 56,4%

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi

Fatma Yıldırım – 63,2%

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

Zahid Oruc – 56,9%

95 saylı Tərtər seçki dairəsi

Sahib Alıyev – 41%

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi

Məmmədov Anar – 61,3%

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar – 65,8%

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə – 63,9%

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

Həsənov Nurlan – 63%

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran – 60,9%

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi

Mirbəşir Elşad – 45%

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Səfərov Nizami – 62,8%

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

Hüseynova Sevinc – 58,9%

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

Arzu Nağıyev – 53,6%

105 saylı Tovuz seçki dairəsi

Qənirə Paşayeva – 62,1%

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi

Ülviyyə Ağayeva – 50,8%

107 saylı Qazax seçki dairəsi

Seyidov Səməd – 65,7%

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi

Cəfərov Nizami – 58%

109 saylı Balakən seçki dairəsi

Məhəməliyev Nəsib – 62,7%

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi

Elşən Musayev – 45,8%

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi

Əliyeva Kamilə – 53,3%

112 saylı Qax seçki dairəsi

Azər Kərimli – 51,6%

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi

İsgəndərov Vüqar – 55%

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi

Əli Məsimli – 46,6%

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

Cavanşir Feyziyev – 63,4%

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi

Fəttah Heydərov – 73%

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

Naxçıvanlı Aqiyə – 67,1%

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

Bəxtiyar Əliyev – 61%

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Bəxtiyar Sadıqov – 61,7%

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi

Məmmədov Ceyhun – 54,1%

121 saylı Laçın seçki dairəsi

Abbaszadə Mahir – 54,8%

122 saylı Xankəndi seçki dairəsi

Tural Gəncəliyev – 56,7%

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

Məmmədov Aqil – 62,3%

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov Elman – 57,1%

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi

İsmayılov İmamverdi – 51%